Ακτοπλοικά εισιτήρια Ηράκλειο-Πειραιάς-Ηράκλειο, με τις Μινωικές.(3) διανυκτερεύσεις σε πολυτελές ξενοδοχείο στην Πρέβεζα.Πρωινό και δείπνο σε πλούσιο μπουφέ,καθημερινά,στο ξενοδοχείο μας (Ημιδιατροφή). ΟΙ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΕΣ ΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ: Κρουαζιέρα στους Παξούς ,Κρουαζιέρα Λευκάδα-Κεφαλονιά-Ιθάκη. Εκδρομές-Μετακινήσεις-Ξεναγήσεις με κλιματιζόμενο πολυτελές λεωφορείο. Έμπειρος Αρχηγός του γραφείου μας από Ηράκλειο, για όλη τη διάρκεια.
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ.